suma: 0,00 zł do kasy
Płatności

Za zamówione towary można zapłacić w następujący sposób:

1. Płatność elektroniczna Przelewy24.pl (płatność z góry przed odbiorem towaru)

Płatność za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Lista banków obsługiwanych przez serwis Przelewy24.pl

Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA visa jak i MASTER CARD master  . W celu dokonania płatności przy użyciu karty kredytowej należy podać wymagane informacje o karcie oraz posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.


Serwis Przelewy24.pl posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz opiera się na szyfrowaniu SSL, gwarantując wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

2. Przelew lub wpłata na konto

Można dokonać wpłaty na konto przy pomocy przelewu bankowego lub wpłacić odpowiednią kwotę w banku lub na poczcie.

Dane do wpłaty:

MBANK:  27 1140 2004 0000 3202 7603 1127

tapetyonline.pl

ul. Czarnoleska 33, 64-100 Leszno

W tytule płatności prosimy o podanie numeru zamówienia, który można znaleźć w mailu potwierdzającym zamówienie.

Jeśli wybierzesz tą formę płatności Twoje zamówienie trafi do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na konto. Czas księgowania jest uzależniony od formy przelewu lub wpłaty. Księgowanie najczęściej następuje następnego dnia. W przypadku wpłaty w placówce banku.

Jeśli chcesz przyspieszyć proces możesz zeskanować potwierdzenie wpłaty i wysłać do nas mailem na adres: info@tapetyonline.pl 

3. Płatność za pobraniem

Można zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki. Kurier w takiej sytuacji przekazuje przesyłkę po wpłacie odpowiedniej kwoty.

 

W przypadku gdy kwota za zakupy przekroczy 300 zł koszt za wysyłkę wyniesie 0 zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl